SOFT GEL TIPS Súpravy

 Rýchla, inovatívna metóda salónneho predlžovania nechtov pomocou vopred vytvarovaných, jemne saténových gélových tipov. Vyznačuje sa extrémne jednoduchou aplikáciou a prirodzeným vzhľadom predĺžených nechtov.

 

Štartovacia sada obsahuje: Tipy, prípravky – 4x15ml, pilník na nechty 100/180- polmesiac a Led lampu

TIPS PREP FOR DEGREASING: na odmastenie prírodných nechtov a spodnej strany tipov. Je určený na zvýšenie priľnavosti a predĺženie trvanlivosti dizajnu. Používa sa ako prvý krok pri systéme SOFT GEL TIPS.

TIPS PRIMER ACID FREE: bezkyselinový primer, nevyhnutný na zabezpečenie priľnavosti tipov. Nanesenie ntenkej vrstvy na prírodnú nechtovú platničku a na spodnú stranu tipov vám zaručí trvácnosť dizajnu. Je bezpečný pre citlivú nechtovú platničku. Používa sa ako druhý krok pri systéme SOFT GEL TIPS.

TIPS GEL STRONG FOUNDATION: špeciálne vyvinutý, svetlom vytvrdzovaný gél na upevnenie tipov o nechtovú platničku. Je pružný a má samonivelizačné vlastnosti . Perfektne sa rozotiera, vytvára dokonalé spojenie medzi prírodnou nechtovou platničkou a tipom. Používa sa ako tretí krok pri systéme SOFT GEL TIPS

TIPS TOP NO WIPE: bezvýpotkový  top s vysokým leskom. Tenká vrstva poskytuje fixáciu a ochranu dizajnu. Používa sa ako štvrtý krok pri systéme SOFT GEL TIPS

 Pilník na nechty 100/180 polmesiac : jednorazový pilník na opracovanie nechtov vytvorených systémom SOFT GEL TIPS. Má dve zrnitosti: 100/180.

LED LAMP - Lampa s bodovým svetlom: pre počiatočnú polymerizáciu gélu, na prichytenie tipov k prírodným nechtom. Je navrhnutá pre použitie na jednotlivé nechty zvlášť. 

 V ponuke je 5 druhov tipov /Long COFFIN, Long STILETTO, Medium SQUARE, Medium ALMOND, Short ROUND/

 

 

Nastavenia cookies